Naši partneři:


Jsme společnost RENU reality s.r.o., zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí a to především ve Středočeském kraji. Protože je u nás spokojenost klienta vždy na prvním místě, naučili jsme se velmi rychle reagovat na aktuální situaci na trhu a nabízet komplexní služby z hlediska realit i financí a odlišit se tak o konkurence. Od roku 2018 plníme Vaše sny o bydlení.

V rámci našich služeb nabízíme kvalitní prezentaci nemovitosti na nejvýznamnějších placených serverech a také na sociálních sítích. Samozřejmostí je práce profesionálního fotografa, odhad tržní ceny, pomoc se zajištěním PENB a v neposlední řadě také právní servis od renomované advokátní kanceláře v Mladé Boleslavi.

.

Grafické studio Finewex z Dolního Bousova. Naši prací jsou grafické práce (loga, etikety, atd.), grafické návrhy triček a potisk triček, prace s 3D tiskem a laserem. Máme databáze projektů pro Laser, Plotter a 3D tisk. Vyberte si vytvořený projekt z naší dílny a začněte vyrábět jak pro soukromé účely, tak i pro komerční použití jednoduše.


GARP je rodinný pivovar sídlící v Bakově nad Jizerou. Založení je datováno do roku 2018, kdy jsme zahájili výrobu řemeslného piva ve zrekonstruovaném domě na kraji města (dříve obce Trenčín). K vaření piva nás přivedl dlouholetý zájem o toto řemeslo a touha naplnit své sny o vlastním pivovaru. Prvními pivovarskými pokusy jsme si prošli, stejně jako spousta dalších, doma v dílně. Pocházíme tedy z početné skupiny domovařičů nebo chcete-li homebrewerů. Jméno pivovaru a logo jsme zvolili podle našeho psa anglického bulteriéra Garpa. Kdo hledá spojitost s hlavním hrdinou románu Johna Irvinga Svět podle Garpa, je také na správné cestě ...


Po sedmi letech amatérského vaření piv amerického stylu nabízíme tato piva k ochutnání široké veřejnosti.

American Ale 11, India Pale Ale 15 a Cascadian Dark Ale 16 tvoří hlavní pilíře naší produkce.

Všechna tato piva obsahují jen a pouze americký chmel pro autentický chuťový zážitek.